ten citroen co je na něm tuzingovýho, když na sobě nemá žádnej kus laminátovýho hnusu ani tuzingový angel eyesy a podobně, to jako ta nálepka citroen je tuzing ??? v tom případě teda i focus ST nebo RS je taky tuzing už z fabriky když mají dva pruhy … myslím že asi těžko
a i tak lepší nějaká nálepka která k tomu autu patří než auto oplácaný laminátem a napadený kutilem … 😀
]]>Lidí popsaných v článku (co nalepí na Fabiu 1.2 HTP znáček RS a udělá falešné vstupy vzduchu, tak má tuning… Bohužel si řidiči těchto aut někdy myslí, že mají pod kapotou třeba 200 koní místo 160) je bohužel móře a je mi jich upřímně líto…
Jen ještě podotknu, že nemám nic proti designově upraveným vozům, který budou mít 40kW ale budou krásně vzhledově upravené, ale musí se k ním tak i majitelé chovat ;)…
]]>T613 to trefil přesně s tou samoúčelností. Slovo tuning pochází z anglického tune (=ladit) a jak už toto slovo napovídá, účelem tuningu není udělat ze svého auta pouťovou atrakci, ale provést na něm takové úpravy, které nějakým způsobem vyladí (zlepší) jeho jízdní a další užitné vlastnosti.
V případě té Fabie se tedy zřejmě o tuning nejedná, protože krom toho, že je příšerně doprasená, provedené úpravy její užitné vlastnosti zhoršují (účinnost světel).
Někteří lidé si pod slovem tuning představují monstrkřídla, speciální laky, neonové podsvícení a mamutí subwoofer v kufru. Tak se to dělá možná v Need for Speed: Cirkus Humberto, ovšem skuteční mistři tuningu (AC Schnitzer, Alpina, AMG, Brabus, Autodelta, …) přece nic takového nepotřebují – zaměří se na motor, brzdy a podvozek a vše podtrhnou velmi decentním optickým paketem (s tím je to jako s makeupem – hranice mezi sexy vzhledem a zmalovaným klaunem je velmi tenká), thats all.
Ty fotky, které tu prezentuješ, to jsou klasické klaunské nosy vhodné tak do cirkusu, nikoli k obdivu.
]]>