Komentáře: Miss dodávka :-) (Anketa)
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/
Just another weblogThu, 15 Jul 2010 19:47:27 +0000
hourly
1
Od: Amerika
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-359
Thu, 15 Jul 2010 19:47:27 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-359In reply to Klaudius.
Máš pravdu. Tvoje kritika je konstruktivní a v žádném přípdě si nemyslím, že bys jen rýpal. To ne. 😀
]]>
Od: Klaudius
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-358
Thu, 15 Jul 2010 19:25:50 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-358(12) Tak to máš pravdu. Na druhú stranu si myslím, že moja kritika je celkom konštruktívna, nerýpem len aby som rýpal. 🙂
]]>
Od: Amerika
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-357
Thu, 15 Jul 2010 16:12:03 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-357OK OK. Já si při hledání vhodného obrázku taky nebyl moc jistý. Přece jen. Radší Evropské dodávky, které u nás vídám než Americké
]]>
Od: pachro
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-356
Thu, 15 Jul 2010 15:42:48 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-356Amerika: Budiž spletl jsem se, nicméně na tom obrázku JE koncept, ta sériovka mi nějak unikla, omlouvám se
]]>
Od: kaja11
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-355
Wed, 14 Jul 2010 21:41:10 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-355Vlastně ještě Š1202-1201 ale tu už bohužel na silnicích není vidět…
]]>
Od: kaja11
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-354
Wed, 14 Jul 2010 21:39:55 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-354Jediné hezké dodávky jsou Škoda 1203 a Barkas!! To všechno ostatní jsou hnusné hranaté bedny!!
]]>
Od: vitecek
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-353
Wed, 14 Jul 2010 20:05:08 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-353davam hlas FIAT SCUDO, konckoncu je to Van of the year 2007, a taky s nim jezdim a zatim me dobre slouzi. sice to mam v provedeni COMBI. Ale prace a rodina se nejak prevazet musi
]]>
Od: Amerika
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-352
Wed, 14 Jul 2010 19:47:15 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-352Jak jsem řekl dřív. Tvůj názor. Já se totiž snažím vždy dát do té či té třídy vždy všechna auta… Ale každému vyhovuje něco jiného… Bohužel se nemůžu zavděčit každému… 🙂
]]>
Od: Klaudius
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-351
Wed, 14 Jul 2010 19:25:26 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-351Vidíš, ten First mi ušiel – ale vpodstate potvrdzuje to, čo som už písal – je to trochu chaotické. Kangoo Storia sa na Slovensku ani v Čechách už oficiálne nepredáva.
Inak s Tebou nemám problém – iba mi vždy nesedí, čo píšeš. Kvantita prevyšuje kvalitu, skrátka menej by bolo viac. Príliš veľa a príliš rôznych vozov na to, aby sa z nich dalo vyberať. Pomiešané hrušky s kolečkami. Lepšie by bolo spraviť každú triedu zvlášť, aby to bolo prehľadné. Veľa nie je vždy dobre, písal som Ti to, myslím, už pri niektorom z Tvojich prvších blogov, možno dokonca pri prvom, nechce sa mi to teraz overovať. Ale asi je to Tvoj štýl, lebo to robíš rovnako stále. Nič v zlom.
]]>
Od: Amerika
//blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-350
Wed, 14 Jul 2010 14:02:15 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-350[9] pachro
Pleteš se. Viz:http://www.chevrolet.com/vehicles/2010/hhrpanel/overview.do
]]>