Komentáře: Miss dodávka :-) (Anketa) //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/ Just another weblog Thu, 15 Jul 2010 19:47:27 +0000 hourly 1 Od: Amerika //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-359 Thu, 15 Jul 2010 19:47:27 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-359 In reply to Klaudius.

Máš pravdu. Tvoje kritika je konstruktivní a v žádném přípdě si nemyslím, že bys jen rýpal. To ne. 😀

]]>
Od: Klaudius //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-358 Thu, 15 Jul 2010 19:25:50 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-358 (12) Tak to máš pravdu. Na druhú stranu si myslím, že moja kritika je celkom konštruktívna, nerýpem len aby som rýpal. 🙂

]]>
Od: Amerika //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-357 Thu, 15 Jul 2010 16:12:03 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-357 OK OK. Já si při hledání vhodného obrázku taky nebyl moc jistý. Přece jen. Radší Evropské dodávky, které u nás vídám než Americké

]]>
Od: pachro //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-356 Thu, 15 Jul 2010 15:42:48 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-356 Amerika: Budiž spletl jsem se, nicméně na tom obrázku JE koncept, ta sériovka mi nějak unikla, omlouvám se

]]>
Od: kaja11 //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-355 Wed, 14 Jul 2010 21:41:10 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-355 Vlastně ještě Š1202-1201 ale tu už bohužel na silnicích není vidět…

]]>
Od: kaja11 //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-354 Wed, 14 Jul 2010 21:39:55 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-354 Jediné hezké dodávky jsou Škoda 1203 a Barkas!! To všechno ostatní jsou hnusné hranaté bedny!!

]]>
Od: vitecek //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-353 Wed, 14 Jul 2010 20:05:08 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-353 davam hlas FIAT SCUDO, konckoncu je to Van of the year 2007, a taky s nim jezdim a zatim me dobre slouzi. sice to mam v provedeni COMBI. Ale prace a rodina se nejak prevazet musi

]]>
Od: Amerika //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-352 Wed, 14 Jul 2010 19:47:15 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-352 Jak jsem řekl dřív. Tvůj názor. Já se totiž snažím vždy dát do té či té třídy vždy všechna auta… Ale každému vyhovuje něco jiného… Bohužel se nemůžu zavděčit každému… 🙂

]]>
Od: Klaudius //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-351 Wed, 14 Jul 2010 19:25:26 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-351 Vidíš, ten First mi ušiel – ale vpodstate potvrdzuje to, čo som už písal – je to trochu chaotické. Kangoo Storia sa na Slovensku ani v Čechách už oficiálne nepredáva.
Inak s Tebou nemám problém – iba mi vždy nesedí, čo píšeš. Kvantita prevyšuje kvalitu, skrátka menej by bolo viac. Príliš veľa a príliš rôznych vozov na to, aby sa z nich dalo vyberať. Pomiešané hrušky s kolečkami. Lepšie by bolo spraviť každú triedu zvlášť, aby to bolo prehľadné. Veľa nie je vždy dobre, písal som Ti to, myslím, už pri niektorom z Tvojich prvších blogov, možno dokonca pri prvom, nechce sa mi to teraz overovať. Ale asi je to Tvoj štýl, lebo to robíš rovnako stále. Nič v zlom.

]]>
Od: Amerika //blog.auto.cz/amerika/2010/07/13/miss-dodavka-anketa/#comment-350 Wed, 14 Jul 2010 14:02:15 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=283#comment-350 [9] pachro
Pleteš se. Viz:http://www.chevrolet.com/vehicles/2010/hhrpanel/overview.do

]]>