Komentáře: Paříž 2010 – aktualizováno!
//blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/
Just another weblogSat, 04 Sep 2010 14:31:20 +0000
hourly
1
Od: predajca
//blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-364
Thu, 26 Aug 2010 21:21:14 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-364toto je info, ktoré sa ku mne donieslo od predajcov. Mozno je to len dočasné riešenie po vypadnutí Tourky
]]>
Od: Amerika
//blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-363
Thu, 26 Aug 2010 20:37:17 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-363In reply to predajca.
Možné to je, ale četl jsem, že to má být samostatnýmodel…
]]>
Od: predajca
//blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-362
Thu, 26 Aug 2010 20:35:20 +0000//blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-362nástupca octavie tour bude dvojkova octavia pred faceliftom v obmedzenych vybavach a motorizaciach. Kto by dnes vyvíjal nový model ked ho ma uz doma
]]>