Komentáře: Paříž 2010 – aktualizováno! //blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/ Just another weblog Sat, 04 Sep 2010 14:31:20 +0000 hourly 1 Od: predajca //blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-364 Thu, 26 Aug 2010 21:21:14 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-364 toto je info, ktoré sa ku mne donieslo od predajcov. Mozno je to len dočasné riešenie po vypadnutí Tourky

]]>
Od: Amerika //blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-363 Thu, 26 Aug 2010 20:37:17 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-363 In reply to predajca.

Možné to je, ale četl jsem, že to má být samostatnýmodel…

]]>
Od: predajca //blog.auto.cz/amerika/2010/08/26/pariz-2010/#comment-362 Thu, 26 Aug 2010 20:35:20 +0000 //blog.auto.cz/amerika/?p=344#comment-362 nástupca octavie tour bude dvojkova octavia pred faceliftom v obmedzenych vybavach a motorizaciach. Kto by dnes vyvíjal nový model ked ho ma uz doma

]]>