GTI, nemyslím si, že je to vhodné. Je to Tvůj názor a nikdo Ti ho nebere, ale nemělo by se to říct tak obecně. Ostatně v anketě je jasně vidět, jaké názory převládají. Prozatím se dřevěné dekory líbí 26 lidem, kdežto v lásce je nemá pouze 8 hlasujících. Nicméně pořadí se může změnit…
Osobně si myslím, že když je dřevo kvalitní (žádná imitace), dokáže vkusně dokreslit interiér, protože podobné přírodní materiály navozují pocit tepla domova.
]]>