Komentáře: Dovolená v Itálii //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/ guarosh.blog.auto.cz Tue, 14 Aug 2007 18:16:54 +0000 hourly 1 Od: misogsk //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-14 Tue, 14 Aug 2007 18:16:54 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-14 Guarosh: To oni(bodkovany, roman atd.) naschval toto pisu. Zrejme maju pocit, ze tvoj blog nie je az taky zabavny, tak sa rozhodli, ze so seba spravia idiotov, aby sme sa my ostatni mali na com bavit.
Inak velmi pekny clanok, ale na tie starsie, to bohuzial nema. Ale pobavil som sa dobre.

]]>
Od: GuaRosH //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-13 Thu, 09 Aug 2007 22:21:04 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-13 roman: Snad ani nemá cenu odpovídat. Stejně pod dalším svým příspěvkem najdu další komentář tohoto typu. Ale pro jistotu si to dáme ještě jednou a pěkne nahlas: ČLÁNEK NENÍ MYŠLEN VÁŽNĚ. JEDNÁ SE O ČISTOU NADSÁZKU.

P.S.: Pokud jsi pochopil, že se jedná o nadsázku, ale prostě se ti to nelíbilo, mohl jsi to říct jinak. V tom případě mám pro tebe pouze pět slov: Nikdo tě nenutil to číst.

]]>
Od: roman //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-12 Wed, 08 Aug 2007 07:30:46 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-12 co je to za debila, co to napsalo?????

]]>
Od: GuaRosH //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-11 Mon, 06 Aug 2007 15:41:51 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-11 To ……………………………..: Dovolím si malou parafrázi: Když ignorant, tak úplně. Nejen že ses nedokázal ani podepsat, ale navíc si naprosto nepochopil smysl článku. Vlastně ani nevím proč ti odpovídám, stejně to nic nezmění..

]]>
Od: GuaRosH //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-10 Mon, 06 Aug 2007 15:39:50 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-10 To 996 Turbo: Si pročti blog – je to ten pán co řídí bílý transit 🙂

]]>
Od: ................................... //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-9 Mon, 06 Aug 2007 13:43:38 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-9 kdyz sedlak, tak poradnej

]]>
Od: 996 Turbo //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-8 Sun, 05 Aug 2007 21:31:05 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-8 tak to se tesim…:-)

]]>
Od: GuaRosH //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-7 Sat, 04 Aug 2007 18:41:46 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-7 To 996 Turbo: Poznáš ho v pár mých příspěvcích 🙂

]]>
Od: 996 Turbo //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-6 Sat, 04 Aug 2007 17:19:47 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-6 Muzu vedet kdo je dodavkar?:-D

]]>
Od: GTI //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/comment-page-1/#comment-5 Fri, 03 Aug 2007 12:55:53 +0000 //blog.auto.cz/guarosh/2007-08/dovolena-v-italii/#comment-5 Pěknej textík, BRAVO

]]>