Komentáře: Motor Show Sydney – Část 6. – Ostatní II.
//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/
lancer.blog.auto.czTue, 30 Sep 2008 17:25:27 +0000
hourly
1
Od: marty321
//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-4
Sun, 27 Jul 2008 19:10:33 +0000//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-4máte rádi auta? chcete si něco fajného pořídit? tak určitě klikněte na web…
]]>
Od: jojko
//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-3
Sun, 28 Oct 2007 08:16:54 +0000//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-3saab turbo X ma uzasne kolesa!
]]>
Od: Onyx
//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-2
Thu, 25 Oct 2007 18:03:19 +0000//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-2Diky za zpravodaj. Rad nakouknu k protinozcum.
]]>
Od: Tomiss
//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-1
Tue, 23 Oct 2007 16:22:42 +0000//blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-1Díky,okouknul jsem všechny díly a stálo to za to.
]]>