Komentáře: Motor Show Sydney – Část 6. – Ostatní II. //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/ lancer.blog.auto.cz Tue, 30 Sep 2008 17:25:27 +0000 hourly 1 Od: marty321 //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-4 Sun, 27 Jul 2008 19:10:33 +0000 //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-4 máte rádi auta? chcete si něco fajného pořídit? tak určitě klikněte na web…

]]>
Od: jojko //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-3 Sun, 28 Oct 2007 08:16:54 +0000 //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-3 saab turbo X ma uzasne kolesa!

]]>
Od: Onyx //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-2 Thu, 25 Oct 2007 18:03:19 +0000 //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-2 Diky za zpravodaj. Rad nakouknu k protinozcum.

]]>
Od: Tomiss //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/comment-page-1/#comment-1 Tue, 23 Oct 2007 16:22:42 +0000 //blog.auto.cz/lancer/2007-10/motor-show-sydney-cast-6-ostatni-ii/#comment-1 Díky,okouknul jsem všechny díly a stálo to za to.

]]>