Pokud se ty benefity omezí i pro stávající zaměstnance, bude to samozřejmě slabší… zatím je to ale podle mě pořád dost slušné. Je to náročná práce, ale neřekl bych že je špatně ohodnocená.
]]>A mimochodem – 150 hodin neplacenych prescasu ma temer kazdy v soukromem sektoru taky.
]]>Benefity – třeba vlastní rekreační zařízení s pobyty i stravou zdarma? Služební byt s minimálním nájmem? Příspěvky na vzdělávání, včetně možnosti studovat v pracovní době? Je toho víc… ale nevylučuju, že to není všude stejné.
]]>Jen je mi divné že mi ještě neodpověděl nextright asi nená tak pádné argumenty o tom že jsme jenom úplatné sv….
]]>