Pájo, recenze nejspíš od majitele nebude, ale… http://blog.autoplus.fr/addx/2007/11/06/la-volkswagen-golf-iv-de-ludovic/
U nás v méně slušné čtvrti je spousta zajímavých výtvorů. 316i se zvukem stíhačky a výkonem lenochoda, rodinná Felda s prorezlou dírou do kufru, kam by se dala strčit ruka, jedno Subo s botaskou coby kryt tažné koule, jiné zase s růžovými kolovými šrouby. Příšerně zhuntovaná fábka (koroze, popraskaný lakotmel, pružiny v řiti, zateklá světla) s visacím zámkem na dveřích a ze třech áček, výfuk Opelu přivázaný tkaničkou, nějaké ty úplně ožehlé laky, ze škodovek VW a spousta kouřících TDI…
]]>Stejně jako „Galant zabiják“…
]]>Enjoy:
http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=48937
😀
]]>