Komentáře k webpaja //blog.auto.cz/webpaja Další Blog.auto.cz weblog Tue, 09 Jun 2026 11:13:42 +0000 hourly 1 Komentář k příspěvku F-Type…drzá kočička od AI Photo Spark //blog.auto.cz/webpaja/2013/03/13/f-type-drza-kocicka/#comment-904515 Tue, 09 Jun 2026 11:13:42 +0000 //blog.auto.cz/webpaja/?p=205#comment-904515 Enjoyed reading about FTypedrz koika webpaja! Entertainment and pop culture are such fun topics to explore. For content creators and bloggers wanting to look more professional online, AI Photo Spark creates polished headshots from a selfie in about 30 seconds.

]]>
Komentář k příspěvku F-Type…drzá kočička od AI Photo Spark //blog.auto.cz/webpaja/2013/03/13/f-type-drza-kocicka/#comment-904492 Thu, 04 Jun 2026 14:38:57 +0000 //blog.auto.cz/webpaja/?p=205#comment-904492 Appreciate the insights here, especially around F-Type…drzá kočička. As someone who works with digital tools daily, I’d also mention AI Photo Spark (https://www.aiphotospark.com) for anyone wanting professional headshots without the cost of a photographer.

]]>
Komentář k příspěvku BMW 6 Gran Coupe od StephenLap //blog.auto.cz/webpaja/2011/12/11/bmw-6-gran-coupe/#comment-887766 Thu, 27 May 2021 11:43:56 +0000 //blog.auto.cz/webpaja/?p=172#comment-887766 bahis siteleri

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od webpaja //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883718 Mon, 28 Dec 2020 08:33:34 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883718 In reply to Michal.

Já cítím spíš urážení se ve stínu vlastní garáže. Fred sám potvrdí výměnu manuální převodovky, tam se Dinar trefil přesně. Nikdo nezpochybňuje kvality QV (je jedno jak tomu kdo říká), jen je potřeba soudit tak, jak to je.
Nikdo si tu na nekvalitu nestěžoval, ale jako každý stroj i tohle může mít problémy.

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od Michal //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883323 Sun, 14 Jun 2020 09:39:27 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883323 Tady od Dinara cítím trochu toho vlivu neustále dokola omílaných nesmyslů a snaha se jich držet za každou cenu, jen aby se neukázalo, že prostě věci jsou už dávno jinak a hospodští chytrolíni si dal melou ty svoje nesmysly… Já mám třeba Quadrifoglio (protože světě div se, i když se to všude píše, QV se Giulia nikdy oficiálně neoznačovala, i když ano, ten čtyřlístek je zelený… ale je to přesně o ty neschopnosti zaznamenat zmenu) ex novinářský, ano to modrý, co s ním driftoval každej kdo má díru do zadku v Čechách, na Moravě, na Slovensku i třeba v Itálii. Auto má v těle 45tis novinářských kilometrů, plus dalších 6tis ode mě a je v naprosto perfektní kondici. Škoda že kamarád s M4 Compe, se kterým jsme si užívali volný silnice během Corony, měl z pěti vyjizdek dvakrát motor v nouzi a jednou poruchu brzd. Zkrátka tyhle kecy na adresu kvality Alfy Romeo platily tak v dobách 156, ale třeba 159 byla extrémně kvalitní auto a Giulia nemá ani desetinu problémů co mají němci, kteří na rozdíl od ní nebyli narysovani na bílém papíře, ale mělo by jít o čím dál víc vybrousenou techniku.

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od webpaja //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883208 Mon, 25 May 2020 09:47:42 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883208 In reply to speedfred.

(73) Příště 1M3 zkusím už taky. Potřeboval jsem se po dlouhé pauze hlavně dostat do tempa s Radicalem. Jestli se bude brambora řídit tak jak zní, pak to bude těžký rozhodování zůstat v placce.

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od speedfred //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883206 Mon, 25 May 2020 06:15:18 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883206 Bavili sme sa o tom. Tiež by som sa asi radšej bavil s “kutáčom”, keď zábava tak so všetkým čo k tomu patrí.

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od Dinar //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883205 Mon, 25 May 2020 05:41:15 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883205 No, Dinar a SMG to prostě nikdy nebude láska… Být v tom autě levý pedál a kvedlačka, bylo by dokonalé. 😉

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od speedfred //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883202 Sun, 24 May 2020 18:50:39 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883202 Chlapci, vďaka za pochavlu ale podľa časov to až tak dobre nevypadalo.
Je pravda že 130i mala problémy s jednou zapaľovacou cievkou a na 1M3 mi uletela kapota (únava materialu?) a zobrala so sebou spätné zrkadlo a čelné sklo……
1M3 sa mi ale páčila a sedela ďaleko viac, išla krásne až na jemné prehrievanie a na neustále Dinarove sťažnosti na prevodovku . 🙂

]]>
Komentář k příspěvku QV a Phoenixův řád od webpaja //blog.auto.cz/webpaja/2020/04/28/qv-a-phoenixuv-rad/#comment-883132 Mon, 18 May 2020 05:11:46 +0000 https://blog.auto.cz/webpaja/?p=566#comment-883132 In reply to Dinar.

(69) Na Speedfreda byl pěkný pohled jak hezky vodil zvlášť 1M3 v esíčkách kolem Matadoru. 130i nebyla po zimě nějak ve formě, ale novinkovou jedničku s R6 z M3 e46 si dával pěkně. Navíc má to auto nádherný zvuk. Dinar si to s bavorem dal taky, já jsem se musel znovu sžít s SR3, takže jsem jí věnoval radši víc času. Jo a začal jsem slyšet už druhý den kolem poledne 🙂
Je potřeba zmínit i Machiho, který trénoval s Radicalem SR4. S tím by měl odjet nějaký ten závod, podle časů mu to šlo velmi pěkně.

]]>