No, tak abysme zase nebyli tak vážní, připravil jsem pár fotografií, a obrázků, které mají za cíl rozveselit a v dobrém duchu nakopnout do nového roku. Snad na naše kocoviny budou dobře fungovat… :-)

Začínáme klasicky, Garfieledem. Trable s ženami, to je obehraná písnička. Takový evergreen…

-

-

ženy

-

-

No, další věcí je expanze čínských výrobků (a také automobilů) do Evropy. Je šokující, že začíná Moravou, krásnou to zemí. V Kartografii Praha již nechávají tisknout nové atlasy pro druhý stupeň zvláštních škol, kde je to jasně zdokumentováno:

-

-

-

mapa

-

-

-

No, ale zpět k nám. Možná jste zaregistrovali, že motorky se ze zdejšího serveru přesunuly na server jiný, zvaný Autofun. Díky tomu jsme přišli i o sraz mladoboleslavských milovníků rychlé jízdy na dvou kolech z klubu „Dřevostav Mladá Boleslav“. Kromě toho, že se jim název krásně rýmuje jsou to velmi veselí kluci. Ano, většina jsou romové a v Dřevostavu se přes noc ztratily stroje, ale kdo by si tím nechal kazit dojem, že.

-

-

-

-

sraz

-

-

-

-

Zustanme ale u aut, respektive jejich internetové podoby. nezřídkakdy tu na diskuzích dojde k váášnivým debatám, létají jiskry a často vzejde i Plamen…ehm…plamen. Mě to štve, vás to štve a paní Pohlovou také. Proto na schůzi sdružení „Důchodci za pořádné diskuze“ přednesla, pod vedením předsedy GTI, tento geniální projev. Krátký, jasný, úderný. Já jsem tam teda taky byl, řekl jsem Ricardovi (to je totiž zdejší nick paní Pohlové), že to vyřkla moc pěkně a že to určitě nezapadne do propadliště dějin. Inu – tady to je:

-

-

-

-

pani

-

-

-

Zrovna ted se mi do mejlu dostal snímek od Lahvoň photo syndication, čili horké spy foto: redakce slaví příchod nového roku. Co dodat…chybí tam už jen James Bond a je to komplet… Libor Zezulka opět chybí, ale toho už ostatně z roadlooků známe. PS: že to byla pořádná jízda, není třeba dodávat…poťouchlé výrazy a pitivo na stolech mluví za vše

-

-

-

-

-

redakce

-

-

Tak, co říci závěrem? Všem krásný nový rok, ať se daří a…nezapomeňte na své čtyřkolové miláčky!

To vám nepřeju jenom já, ale také má kouzelná asistentka, slečna Mitsuba. Ciao!

hmmmm


16 reakcí na Jak na Nový rok, tak po celý rok

 • [1] 1. 1. 2008 v 12:22

  No… začíná to opravdu dobře! V noci mi nějakej kreté*n ukopl zpětný zrcátko

 • [2] 1. 1. 2008 v 14:01

  Pěkné :-))) Ta hospodská parta… to je snímek roku :-)))) P.S. ty trenky jsi asistentce výborně naaranžoval ;-) Jinak souhlas, všechny ty internýdy zakázat.

 • [3] 1. 1. 2008 v 14:27

  :-D Garfield je klasika. A internetový diskuse, to je vlastně vůbec to nejhorší, co mohlo potkat tuhle planetu. :-)

 • [4] 1. 1. 2008 v 15:10

  Lones:Nič lepšie nepoznám.

 • [5] 1. 1. 2008 v 17:19

  Falco: já to nebyl ;-D
  Alessio: super, je to fakt pr*el

 • [6] 1. 1. 2008 v 17:38

  Tak nevím, jestli byl dobrý nápad, uveřejňovat tady tu mapu před jejím oficiálním představením … Až zítra nažhaví své pracovní počítače široká diskutérská obec, je docela možné, že se na tebe sesypou jako před nedávnem na chudáka nextrighta. ;-)

 • [7] 1. 1. 2008 v 17:57

  Já si myslím, že slečna asistentka všechny případné rozžhavené diskutéry uklidní…:-D. To je také jeden z jejích úkolů.

 • [8] 1. 1. 2008 v 18:16

  To záleží na tom jak dobře jsi ji promazal :-)))

 • [9] 1. 1. 2008 v 18:26

  Ještě jsem se ani pomalu nestačil dosmát ze Silvestra a už se mi bránice zas třese, muhehehe. A ta slečna na závěr jest onou pověstnou třešničkou :-)

 • [10] 1. 1. 2008 v 18:48

  Áno…třešnička…i když v tomto případě spíš pořádná třešeň :-)

 • [11] 1. 1. 2008 v 18:58

  Co to je?? Kde je tedy chlap v karte Ricarda?

 • [12] 1. 1. 2008 v 19:28

  Jo, kdyby jenom třešeň, sakura je to. A Alessio, je pořád takhle vykulená?

 • [13] 1. 1. 2008 v 20:34

  Pěkné. Díky, zasmál jsem se.

 • [14] 1. 1. 2008 v 22:31

  tak stou moravou jsi to po…;-))

 • [15] 2. 1. 2008 v 20:14

  no já bych to s tou Moravou nebral tak tragicky. Japonsko ovládá svět techniky,Čína ekonomiku a průmysl,celý svět baští asijská jídla. V Asii se stavěla velkoměsta a budovaly civilizace v dobách kdy v Evropě jsme ještě seděli na haluzi a žvejkali bobule.Asijská piva jsem ještě nepil ale rád bych je ochutnal. Ta evropská čest vyjimkám ale jsou čím dál víc globalizovaná.Tak vezměme naši slivovici a vzhůru do Asie! Mimochodem, kousek za Jihlavou je historický hraniční sloup. Můžem se tam sejít a udělat malou českomoravskou válku.Kdyby se to natočilo a nafotilo tak by to šlo prodat bulváru…..

 • [16] 2. 1. 2008 v 23:18

  Aha? Tak Čína vládne průmyslu a ekonomice… hmm! To teď budete jezdit za prací do Pekingu, místo do Prahy?

  PS: hlavně se tam hromadně nestěhujte! Rudochové by přišli o všechny voliče!